Aktivity a kroužky

Chceme, aby naše školka byla hlavně veselá, aby děti i rodiče k nám rádi chodili, důležitá je pro nás vzájemná důvěra, komunikace, pocit pohody. Výchova a vzdělávání v mateřské škole je doplňkem rodinné výchovy a proto přáním a názorům a připomínkám rodičů opravdu nasloucháme.

Náš školní vzdělávací program se jmenuje Rok ve školce. Je rozpracován do jednotlivých témat, která se vztahují k aktuálním ročním obdobím. Paní učitelky na třídách program přenášejí do třídních plánů tak, aby jednotlivým třídám co nejlépe odpovídal vzhledem k věku dětí, jejich zájmům, zálibám, potřebám.

Zapojujeme se také do nabízených projektů, například Děti dětem - pomoc dětem z dětských domovů, kontakty se seniory apod.

Samozřejmostí jsou kontakty se základními školami v okolí naší školky - ZŠ Křesomyslova, ZŠ Táborská.

V rámci kulturních akcí zveme divadelní představení do školky, se staršími dětmi i do divadélek docházíme.

NABÍDKA KROUŽKŮ

je pestrá - rodiče, máte se svými dětmi z čeho vybírat:

Angličtina 2x týdně
Výtvarný kroužek
1x týdně, (pondělí)
Plavání 1x týdně, II. pololetí školního roku (úterý)
Přípravná hudební a taneční výchova

1x týdně, (středa)

Povídálek - logopedická prevence 1x týdně (úterý)

Přípravné výchovy jsou organizovány ve spolupráci se Základní uměleckou školou Lounských.

Angličtinu zajišťuje Mgr. Jan Svoboda - pedagog, flétnu a další vybrané kroužky dle zájmu bude zajišťovat agentura Rytmik Dětem o.p.s., Povídálek - logopedický kroužek zajišťuje Mgr. Marta Adamová. Výtvarný kroužek zajišťuje p. uč. Michaela Rolníková.

<  Listopad 2017  >
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne
 1 2 3 4 5
 6 7 8 9101112